Port "Resort Niegocin", Wilkasy ul.Niegocińska 7 11-500 Giżycko tel. 791-445-744 kubat.yachting@gmail.com

Rejs ze sternikiem

CZARTER JACHTU MAZURY ZE STERNIKIEM

W związku z rozwojem naszej działalności i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów chcieliśmy zaproponować nową formę zwiedzania „Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” naszymi jednostkami z opieką Skipera . W związku z powyższym nie potrzeba żadnych uprawnień i umiejętności żeglarskich, aby spędzić wspaniałe wakacje pod żaglami.

Pozyskaliśmy do załogi ” KUBAT- JACHTING” bardzo doświadczonego żeglarza w stopniu Kapitana Jachtowego, który otoczy profesjonalną opieką naszych klientów podczas rejsu i niewykluczone, że zaszczepi w niektórych z nich nową pasję jaką jest ŻEGLARSTWO.

Żeglując po Mazurach, znajdziecie Państwo jedyny w swoim rodzaju klimat w czasie rejsu – uśmiechnięci ludzie pozdrawiają się wzajemnie, są życzliwsi, radośniejsi. Do tego piękna przyroda, malownicze widoki, cisza, powiew wiatru, wiele miejsc do łowienia ryb, kąpieli oraz urocze zakątki na wieczorne ogniska…

Koszt opieki Kapitana wynosi 350 zł doba + czarter jachtu według cennika zamieszczonego na stronie:

  • cena podana za dobę przy minimum 4 dniowym czarterze.
  • cena nie zawierają wyżywienia, opłat portowych, paliwa na które składa się załoga i dokonuje wspólnych zakupów. Samodzielnie trzeba pokryć koszt dojazdu, parkingu w porcie oraz wejściówek do atrakcji turystycznych.Skipper jest zwolniony ze składki.
>